PII "Mārpuķīte" aicina darbā LOGOPĒDU

Amata nosaukums

Skolotājs logopēds

Izglītība,

Specialitāte

Augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija.

Prasmes un iemaņas

Labas komunikācijas prasmes ar bērniem, vecākiem un kolēģiem.

Prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra, spēja strādāt komandā. Labas datorprasmes. Teicamas latviešu valodas zināšanas.

Darbības joma

Pirmsskolas izglītības iestāde.

Darba pienākumi

Koriģējoši attīstošā darbība: Veikt izglītojamo runas un valodas traucējumu diagnosticēšanu, valodas traucējumu koriģējoši attīstošo darbību. Organizēt runas un valodas izvērtēšanu, lai veiktu valodas attīstības dinamikas izpēti. Strādāt individuāli ar izglītojamajiem 2-3 reizes nedēļā. Mācību procesā sniegt atbalstu izglītojamajiem, kuriem nav izveidojusies sākotnējā lasīt un rakstīt prasme.

Metodiskais un konsultatīvais darbs: Konsultēt un iesaistīt izglītojamo vecākus koriģējoši attīstošajā darbībā, konsultēt pedagogus, sniegt ieteikumus izglītojamo runas un valodas attīstīšanai. Piedalīties izglītības iestādes pedagoģiskās padomes sēdēs, atbalsta personāla komisijas vai grupas sanāksmēs, vecāku sanāksmēs. Valodas koriģējoši attīstošajā darbībā izmantot daudzveidīgas mācību metodes, veidot un sistematizēt nepieciešamos mācību un izdales materiālus. Veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti un sava darba pašanalīzi. Darbībā izmantot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT). Pilnveidot savu profesionālo kompetenci.

Darba vietas adrese

„Mārpuķītes”, Saulaine, Rundāles pagasts, Bauskas novads, LV-3901

Atalgojums (par slodzi)

830,00 EUR

Brīvo darba vietu skaits

1 amata vieta, 1 slodze (30 stundas nedēļā), uz pastāvīgā darbinieka prombūtnes laiku līdz 2022.gada 30.novembrim, darba apvienošanas gadījumā iespējams arī nepilnas slodzes darbs

Darba devēja kontakt-informācija

22034100, 63921810

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu pii.marpukite@rundale.lv

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 19.10.2021. 14:01
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk