Tūrisma informācijas centrs

Tūrisma informāciju par Rundāles, Iecavas, Bauskas un Vecumnieku novadiem sniedz Bauskas Tūrisma informācijas centrs, kurš uztur kopīgu tūrisma datu bāzi un portālu  http://www.tourism.bauska.lv/ vairākās svešvalodās. Tālr.63923797.

Papildus informācija:
Bauskas Tūrisma informācijas centrs,
Rātslaukums 1, Bauska, Bauskas novads, LV­3901
Tel. +371 63923797
tic@bauska.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Rundāles novada tūrisma karte

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma karte

Izdotas “Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma kartes” lietuviešu, vācu, poļu, igauņu, somu un franču valodā

2014.gada 15.decembrī no “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” saņemtas “Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma kartes” - viena 3000 eks. igauņu, somu, franču valodā un otra 3000 eks. lietuviešu, vācu, poļu valodā. Kartes izdotas ņemot par pamatu janvārī izdoto kartes maketu latviešu, krievu un angļu valodā, tās līdzfinansē Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldības. Kartes izdotas, pamatojoties uz nepieciešamību startēt starptautiskajos tūrisma tirgos kā arī ņemot vērā ārvalstu tūristu sadalījumu Bauskas un apkārtnes objektos. Izstāžu sezona sāksies jau janvārī, kad Bauskas TIC speciālisti ar jaunajiem informatīvajiem materiāliem dosies uz Somijas un Lietuvas izstādēm, februārī uz Igaunijas un Vācijas tirgu, gada beigās - Polijas izstādē. Kartes tiks nogādātas vēstniecībām un LIAA pārstāvniecībām ārvalstīs, tās būs pieejamas tūristiem Bauskas un Latvijas tūrisma informācijas centros.

Informāciju sagatavoja
Bauskas TIC vadītāja
Inese Turkupole-Zilpure

 Tūrisma sistēma Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā

Teritoriju apkalpo Bauskas tūrisma informācijas centrs (Bauskas TIC), kurš darbojas atbilstoši apstiprinātajam Reglamentam.

Uz Deleģējuma līguma un ikgadējas Vienošanās pamata Bauskas TIC apkalpo arī Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu un veic šādus uzdevumus:
1) informācijas ievietošanu mājas lapā www.visit.bauska.lv (dažādās sadaļās latviešu, angļu, krievu, vācu, lietuviešu, igauņu valodā);
2) informācijas precizēšanu, labošanu un sagatavošanu dažādiem tūrisma izdevumiem;
3) konsultāciju sniegšanu esošajiem un jaunajiem novada tūrisma objektiem un pakalpojumu sniedzējiem (to apsekošanu pēc nepieciešamības), izsūta profesionālu informāciju pa e-pastu;
4) informācijas precizēšanu un tās sniegšana tūristiem Bauskas TIC birojā klātienē, pa telefonu, e-pastu;
5) kopīgu mārketinga aktivitātāšu veikšanu, atbilstoši noslēgtiem līgumiem, kā piemēram – kopīgu tūrisma brošūru izdošanu, akciju organizēšanu, dalību tūrisma izstādēs utml.

Lai iekļautu objektu vai tūrisma pakalpojumu mājas lapā ir jāsazinās ar Bauskas TIC t. 63923797, tic@bauska.lv.

Tūrisma informācijas centra darba laiks:
1.janvāris - 30.aprīlis un 1.oktobris-31.decembris 
P-Pt 9:00-17:00
S 10:00-14:00
Sv. brīvdiena
1. maijs - 30.septembris
P-Pt 9:00-18:00

S,Sv 10:00-16:00

Tūrisma informācijas centrs apmeklētājiem ir slēgts 1.janvārī, Lieldienās, 1.maijā, 23. 24.jūnijā, 18.novembrī, 24.,25.,26. un 31. decembrī! Pēc darba laika tūrisma informācija pieejama mājas lapā www.tourism.bauska.lv, kura pieejama arī mobilajām ierīcēm.

Adrese: Rātslaukums 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
Tālrunis: +371639 23797, +371 27746484 (LMT)
E-pasts: tic@bauska.lv

Mēs sociālajos tīklos:
https://twitter.com/visitbauska
https://www.facebook.com/visitbauska
http://www.draugiem.lv/visitbauska
https://www.instagram.com/visitbauska

INFORMĀCIJA TŪRISMA PROFESIONĀĻIEM

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 09.03.2018. 13:31
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk