Mazmežotnes muiža

Mazmežotne - Lielupes senlejas krastu pakalnā dabas ieskauta vieta viesu atpūtai, piedāvājot nakšņošanu, ēdināšanu, telpas svinībām, sarīkojumiem un semināriem, bet aktīvās atpūtas cienītājiem un dabas baudītājiem braucienus ar velosipēdiem, laivām un pastaigas pa dabas taku un apkārtnes celiņiem.

Mazmežotne pēdējo septiņu gadu laikā ir pilnveidojusies un attīstījusies ar mērķi, lai rūpētos par viesu komfortu un atpūtu. Piedāvājam gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, Mazmežotnes muižas Kungu mājā atpūsties no ikdienas steigas, baudot greznā zālē un pagraba velvju telpā svinīgus pasākumus un atpūsties labiekārtotās viesu istabiņās. Interjers veidots, pietuvojoties senatnes elpai, lai vecās muižas telpas atgādinātu savas pagātnes raksturīgo šarmu.

Svinību zāli piedāvājam dažādiem pasākumiem, kāzām, jubilejām, banketiem, semināriem līdz 40 personām.

Mazākiem pasākumiem vai papildus svinību zālei piedāvājam pagrabstāva velvju zāli līdz 30 personām un bāra telpu līdz 10 personām.

Muižas virtuvē jums pagatavos garšīgas maltītes pēc jūsu vēlmēm un pēc piedāvātās ēdienkartes.

Viesu istabiņās Kungu mājas otrajā un mansarda stāvā piedāvājam gaišus un plašus 6 lux numuriņus 12 personām + 4 papildgultas. Katrai istabiņai ir sava individualitāte un šarms, bet vienojošs senatnes pieskāriens.

Dabas mīļotājiem iespēja doties nesteidzīgās pastaigās pa Mazmežotnes dabas takas celiņiem, pastaigāties gar Lielupes krastu un uzkāpt Mežotnes un Vīna kalna pilskalnos.

Sportiski noskaņotiem viesiem piedāvājam velosipēdu un laivu nomu.

 

Tālr.: +371 25772269, +37126945226
E-pasts: info@mazmezotne.lv
Web.: www.mazmezotne.lv
Adrese: Mazmežotne, Rundāles pagasts, Rundāles novads, LV3921

  

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 04.04.2019. 15:16
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk