Tradicionālie kultūras pasākumi

Rundāles novada svētki
Tradicionāli katru gadu jūnija pirmajā sestdienā koši un krāšņi tiek atzīmēti Rundāles novada svētki, pulcējot ap tūkstoti mūsu novadnieku un viesu.
Lasīt vairāk
Mežotnes pilskalna svētki
Katru gadu maijā Mežotnes pilskalnā notiek festivāls veltīts seno zemgaļu vēsturei - svētku laikā darbojas seno amatu prasmju darbnīcas, kurās apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar senās virtuves noslēpumiem, podnieka, kalēja, rotkaļa amata un viduslaiku apģērba darināšanas prasmēm.
Lasīt vairāk
Lielais Bazārs
Ik gadu maija sākumā Bērsteles parkā notiek Lielais Bazārs, pulcējot daudzus novada cilvēkus, kuriem patīk izlustēties, nopirkt kādu stādu, koka izstrādājumu vai ko citu pie daudzajiem tirgotājiem, kā arī noskatīties vietējo pašdarbības kolektīvu koncertu.
Lasīt vairāk
Līgo ielīgošana
Viena no latviešu visiecienītākajiem svētkiem Rundāles novadā tiek svinēti, akcentējot senču tradīciju un kulināro mantojumu - sienot Jāņu sieru, nogaršojot pašbrūvētu medalu vai alu, iedzīvinot vainagu pīšanas tradīcijas.
Lasīt vairāk
"Leģendu nakts" Svitenes pilī
Oktobra pēdējā sestdienā visā Latvijā notiek "Leģendu nakti", kad stāsti, nostāsti, vēsturiski fakti kļūs par realitāti un ceļotājs par daļu no tās. Arī Svitenes pils aicina izzināt senos stāstus un sajust neaizmirstamo pils burvību.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 07.11.2013. 15:27
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
12 3 45
6789 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk