Sabiedriskais transports

Skatīt autobusu sarakstu šeit...

 

Skolēnu autobusu kustības grafiks 2018./2019. mācību gadam

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 1
(Enitēni - Pilksrundāle 1 – Saulaine - Ziedoņi - Pilsrundāles vidusskola - Saulaine - Piulsrundāle 1 - Enitēni) 
 autobusu pieturas "Enitēni" V 1002 Rundāles pagasts
MB SPRINTER 516  v/n HO8030
               
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P. P.O.T.C.  
1.Enitēni 7:20    
2.Pilsrundāle 1 7:25    
3.izkāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 7:55    
3.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 7:57    
4.Strautiņi 8:00    
5.Ziedoņi 8:05    
6.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 8:15    
6.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   16:10  
7.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē   16:23  
7.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē   16:25  
8.Konservu cehs   16:30  
6.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   16:43  
2.PIlsrundāle 1 16:45    
3.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 17:00    
2.Pilsrundāle 1 17:20    
1.Enitēni 17:25    
6.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   18:15  
7.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē   18:27  
7.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē   18:30  
9.Veckaupēni   18:35  
10.Puszābaki   18:40  
1.Enitēni   18:45  
2.Pilsrundāle 1   18:50  
15.Kokāļi   19:00  
7.Ziedoņi   19:10  
       
       

 


Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 2
(Rundāles novada dome- Veckaupēni- Svitenes skola-Bērstele-Pilsrundāles vidusskola- Pilsrundāles vidusskola-Svitenes skola – Bērsteles skola- Puszābaki - 3. Pagrieziens uz Mūrniekiem - Pilsrundāles vidusskola- Bullēni -Svitenes skola -  Bērsteles skola – Vairogs – Viesturi- Saulaine – Rundāles novada dome)
Rundāles novada dome
MB INTOURO E v/n HN7377 
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks  
1. Rundāles novada dome 7:35    
2.Puszābaki 7:45    
3. Pagrieziens uz Mūrniekiem 7:50    
4.Veckaupēni 7:55    
5.Kapūnas 8:00    
6.Tīrumi 8:02    
7.Liepārvilki 8:07    
8.izkāpa pie Svitenas skolas 8:12    
8.iekāpa pie Svitenas skolas 8:14    
9.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas  8:25    

 

9.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas

 

14:40

   
8.Svitenes skola 15:00    
8.iekāpj pie Svitenes skolas 15:02    
6.Tīrumi 15:06    
7.Liepārvilki 15:09    
5.Kapūnas 15:17    
4.Veckaupēni 15:22    

2.Puszābaki

3. Pagrieziens uz Mūrniekiem

15:27

15:32

   
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 16:20    
9.izkāpj  pie Bērsteles skolas 16:30    
9.iekāpj  pie Bērsteles skolas 16:32    
10.Vairogi 16:40    
11.Viesturi 16:50  

 

 


Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 3
(Senči -  Grāvendāles pienotava - Punslavas -  Viesturi - Dainas - Vairogs - Bērsteles skola -  Pilsrundāles vidussskola - Pilsrundāles skola - Bērsteles skola  - Pagr. uz Pērnaviešiem  - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Vairogs - Širvji – Dainas - Viesturi – Grāvendāles pienotava - Punslavas) 
"Senči", Rundāles pagasts
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Braukšanas laiks Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.    
1.Senči   7:40    

2.Punslavas

3.Grāvendāles pienotava

 

7:45

7:47

   
4.Viesturi   7:50    
5.Širvji   7:56    
6.Sēļi   7:59    
7.Sējas   8:03    
8.Dainas   8:06    
9.Vairogs   8:12    
10.izkāpj  Bērsteles skola   8:15    
10.iekāpj  Bērsteles skola   8:17    
11.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   8:25    
11.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   15:30    

10.Bērsteles skolas izkāpj

10.Bērsteles skolas iekāpj

 

15:42

15:42

   
11.Raņķi   15:47    
12.Jačūnas   15:50    
9.Vairogs   15:57    
5.Širvji   16:01    
6.Sējas   16:05    
8.Dainas   16:08    

4.Viesturi

3.Grāvendāles pienotava

 

16:17

 

   
2.Punslavas   16:22    
1.Senči   16:25    

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 4
(Mežmaļi - Vairogi - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Bērsteles skola - Pilsrundāles skola)
"Mežmaļi", Viesturu pagasts
 
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Autobusa atiešanas laiks
     
1.Mežmaļi   7:45    
2.Vairogi   7:50    
3.Raņķi   8:00    
4.Jačūnas (Vircavas pag)   8:05    
5.Bērsteles skola   8:15    
6.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   8:25    
         

 Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai, jo ir iespējamas nelielas izmaiņas autobusu kustības grafikā.

 

 

Lapa atjaunota: 29.08.2018. 16:49
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk