Atklātas daudzfunkcionālas sporta arēnas būvniecība Svitenē

Rundāles novada dome  Eiropas lauksaimniecības fonda attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansētā projekta Nr. 16-06-AL07-A019.2201-000004 ietvaros izbūvēs atklātu daudzfunkcionālu sporta arēnu Svitenē.


Projekta mērķis ir nodrošināt nepieciešamo infrastruktūru un aprīkojumu sporta aktivitāšu dažādošanai un aktīvās atpūtas pilnveidošanai, ierīkojot atklātu daudzfunkcionālu sporta arēnu Svitenes pagastā.

Projekta rezultātā, ieviešot projekta aktivitātes, Rundāles novada  iedzīvotājiem tiks radītas mūsdienīgas, kvalitatīvas iespējas nodarboties ar daudzveidīgām sporta aktivitātēm, kādas līdz šim nav bijušas pieejamas, vai bijušas pieejamas ierobežotos apjomos nepietiekamas un neatbilstošas infrastruktūras dēļ. Jāatzīmē, ka sporta arēna nodrošinās iespēju ziemas periodā uz mākslīgā seguma veidot ledu, kas būs vienīgā publiski pieejamā slidotava Rundāles novada iedzīvotājiem. Sporta arēnu būs iespēja izmantot arī blakus esošās Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Svitenes skolas skolēniem.

Sporta arēnu (15x30 metri) plānots izbūvēt ar mākslīgo segumu un sānu malām, tādējādi tā būs piemērota basketbola, tenisa, mini-futbola, florbola, badmintona, hokeja u.c. komandu spēlēm. Tiks uzstādīts atbilstošs aprīkojums – divi vārti ar tīklu, divi basketbola grozi bez atsperēm ar tīklu, divi noņemami stabi ar volejbola un tenisa tīkliem arēnas vidū. Projekta ietvaros plānoti arī apkārtnes labiekārtošanas darbi – četru apgaismes stabu uzstādīšana, izvietoti soliņi ar atzveltnēm 40 cilvēkiem, divas atkritumu urnas, izbūvēts bruģakmens laukums ap sporta laukumu 350 m2 platībā, kā arī iestādīti septiņas liepas.

Saskaņā ar Rundāles novada domes veikto iepirkuma procedūru „Multifunkcionālā sporta laukuma projektēšana un izbūve Svitenes ciemā” (RND 2016/21 (ELFLA), sporta arēnas būvniecību veiks SIA “BUILDIMPEKSS”. Līguma kopējā summa sastāda EUR 126 679,66, kur publiskais finansējums (ELFLA) sastāda EUR 45 000,00, EUR 81 679,66 ir Rundāles novada domes līdzfinansējums.

Projekts tiks realizēts līdz 2017.gada 17.jūlijam.

Projekta vadītāja: Laura Ārente, Rundāles novada domes projektu speciāliste (tālr. 25622180, e-pasts: laura.arente@rundale.lv)

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

 Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 13.07.2018. 08:50
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk