Āra trenažieru uzstādīšana Rundāles novada ciemos

Āra trenažieru uzstādīšana Rundāles novada ciemos tiks veikta Eiropas lauksaimniecības fonda attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

Lai nodrošinātu sporta aktivitātes un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, iesaistot pēc iespējas vairāk dažāda vecuma un dzimuma novada iedzīvotājus, projekta ietvaros tiks uzstādīti āra trenažieri piecos Rundāles novada ciemos - Bērstelē, Pilsrundālē, Saulainē, Svitenē un Viesturos. Katrā no ciemiem paredzēts uzstādīt kombinētos trenažierus spiešanai no krūtīm sēdus, kā arī vilkšanai no augšas, kombinētos gurnu trenažierus – tvisterus, trenažierus kāpšanas kustību imitācijai, airēšanas trenažierus, velotrenažierus, kāju un gurnu muskulatūras trenažierus un pumpēšanas stieņus ar trim augstumiem. Vietās, kur vēl nav šāda veida trenažieru, tiks uzstādīti vingrošanas līdzteku komplekti, vingrošanas stieņi ar trim augstumiem. Visās vietās tiks veikti teritoriju labiekārtošanas darbi, uzstādot soliņus un atkritumu urnas.

Saskaņā ar Rundāles novada domes veikto iepirkuma procedūru „Trenažieru montāža ar teritoriju labiekārtošanu Svitenes, Viesturu, Bērsteles, Pilsrundāles un Saulaines ciemos” (RND 2016/18 (ELFLA), darbus veiks SIA „Jēkabpils PMK”. Projekta īstenošanas kopējās izmaksas sastāda 32 120.66 EUR ar PVN 21%, kur ELFLA finansējums ir 28 908.57 EUR, Rundāles novada domes līdzfinansējums 3 212,09 EUR.

Projekta realizācijas termiņš ir 2017.gada 8.novembris.

Projekta Nr. 16-06-AL07-A019.2201-000003.

Projekta vadītāja: Laura Ārente, Rundāles novada domes projektu speciāliste (tālr. 25622180, e-pasts: laura.arente@rundale.lv)

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

 Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests
  

 

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 13.07.2018. 08:52
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk