Realizētie projekti

TWINNING=WINNING
2018.gada 31.maijā – 3.jūnijā Rundāles novadā tiks īstenots starptautisks projekts, kurā līdz ar Rundāles novada pašvaldību piedalīsies Pakrojas pašvaldība no Lietuvas, Põhja-Pärnumaapašvaldība no Igaunijas un Uggiate Trevano pašvaldība no Itālijas. Šogad projekta aktivitātēm pievienosies arī Svisločas pašvaldība (Baltkrievija), Hajnuwka un Wiązowna (Polija). Savu dalību sadraudzības projekta aktivitātēs apstiprinājušas arī sadraudzības biedrību delegācijas no Adelsdorfas (Vācija) un Ruaudin (Francija).
Lasīt vairāk
Āra trenažieru uzstādīšana Rundāles novada ciemos
Lai nodrošinātu sporta aktivitātes un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, iesaistot pēc iespējas vairāk dažāda vecuma un dzimuma novada iedzīvotājus, projekta ietvaros tiks uzstādīti āra trenažieri piecos Rundāles novada ciemos - Bērstelē, Pilsrundālē, Saulainē, Svitenē un Viesturos.
Lasīt vairāk
Atklātas daudzfunkcionālas sporta arēnas būvniecība Svitenē
Rundāles novada dome ar Eiropas lauksaimniecības fonda attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēto projektu Nr. 16-06-AL07-A019.2201-000004 izbūvēs atklātu daudzfunkcionālu sporta arēnu Svitenē.
Lasīt vairāk
„Mēs esam TE.LV!”
Projekta mērķis: Veicināt Rundāles novada jauniešu piederības sajūtu savai valstij un novadam, stiprināt paaudžu saiknes, kā arī veicināt vispusīgu personības attīstību, organizējot neformālās mācīšanās aktivitātes un īstenojot Rundāles novada Jauniešu centra pasākumus, sadarbībā ar Rundāles novada jauniešu nevalstiskajām organizācijām.
Lasīt vairāk
Laipni lūgts manā pusē („Welcome to MySide”)
Laika posmā no 2015.gada 1.septembra līdz 2016.gada 1.martam Rundāles novada dome sadarbībā ar Angiari pašvaldību Itālijā īstenoja jauniešu apmaiņas projektu „Welcome to MySide” („Laipni lūgts manā pusē”) „ERASMUS +: Jaunatne darbībā” programmas ietvaros. Projekts ietvaros 2016.gada sākumā divdesmit Angiari pašvaldības jaunieši viesojās Rundālē. Apmaiņas vizīte ilga sešas dienas un tās ietvaros Angiari pašvaldības jaunieši kopā ar Rundāles novada jauniešiem neformālā gaisotnē izzināja Latvijas un Itālijas kultūru, tradīcijas, stereotipus, iesaistīšanās iespējas un ieguvumus sabiedriskās un politiskās norisēs, kā arī pievērsās citiem jauniešiem svarīgiem jautājumiem.
Lasīt vairāk
„AIZIET!”
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra apstiprinājusi Rundāles novada domes iesniegto projekta pieteikumu „AIZIET!”, kas tiks īstenots no aprīļa līdz septembra beigām, paredzot plašu aktivitāšu klāstu jauniešu pilsoniskās aktivitātes un piederīguma sajūtas stiprināšanai, radošuma un mērķtiecības attīstībai.
Lasīt vairāk
Iesaisties un iegūsti (Involving=Gaining)
2015.gada jūnijā Rundāles novadā tiks īstenots starptautisks projekts, kurā līdz ar Rundāles novada pašvaldību iesaistīsies Pakrojas pašvaldība no Lietuvas, Halingas pašvaldība no Igaunijas un Uggiate Trevano pašvaldība no Itālijas. Projekts „Iesaisties un iegūsti” ( “Involving=Gaining”) tiks īstenots Eiropas Savienības programmas “Eiropa Pilsoņiem” ietvaros un tā mērķis ir attīstīt iedzīvotāju izpratni par iesaistīšanos lēmumu pieņemšanas procesos, veicinot to aktīvu pilsonisko līdzdalību vietējā, reģionālajā un nacionālajā mērogā, kā arī ES līmeņa demokrātijas procesos.
Lasīt vairāk
Publisko interneta pieejas punktu attīstība Rundāles novadā
Rundāles novada dome uzsāk īstenot projektu „Publisko interneta pieejas punktu attīstība Rundāles novadā” ar mērķi ir paaugstināt piekļuves iespējas internetam pēc iespējas plašākām Rundāles novada sabiedrības grupām. Projekta ietvaros iedzīvotājiem tiks radītas iespējas piekļuvei publiskās pārvaldes, novada un komercsabiedrību piedāvātajiem elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai, tādējādi veicinot iedzīvotāju iekļaušanos sabiedrības sociālajos, ekonomiskajos un kultūras procesos un uzlabojot viņu dzīves kvalitāti.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 11.10.2013. 03:20
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
1617 18 19 20 21 22
23242526 27 28 29
3031

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk