Aktualitātes

            Aktualitātes

PII “Mārpuķīte” saņem Zaļā karoga balvu

Šogad 178 izglītības iestādes saņems Ekoskolu programmas apbalvojumus par sasniegumiem vides izglītībā. Ekoskolas uzrunā vietējās kopienas un veido vides izglītības tīklu 75 pašvaldībās visā Latvijā. Kopš 2013.gada arī mūsu iestāde ir Ekoskolu komandā. 16.septembrī Rīgā notiks gadskārtējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums. Arī PII “Mārpuķīte” ir to skolu skaitā, kas šogad saņem Zaļā karoga balvu. Zaļais karogs pie mūsu iestādes plīvos jau piekto gadu. http://www.videsfonds.lv/lv/ekoskolas-turpina-uztur-t-vides-izgl-t-bu-vis-latvij-jau-17-gadus

Sākas noslēdzošais gads projektā “Ēdam atbildīgi”   

23. augustā Rīgas Dabaszinību skolā notiks ievadseminārs trešajam, noslēdzošajam projekta “Ēdam atbildīgi” gadam. Seminārā pulcēsies pārstāvji no 30 jaunajām dalībskolām, lai uzzinātu, kā palīdzēt bērniem un jauniešiem apzināties savu lomu globālajā pārtikas aprites sistēmā un motivēt viņus pieņemt atbildīgus, videi draudzīgus lēmumus.

„Ēdam atbildīgi!” ir starptautiska, uz rīcību orientēta mācību programma Ekoskolām, kas caur katram tik pazīstamās un aktuālās pārtikas tēmas prizmu rosina iedziļināties tādos nopietnos jautājumos kā klimata pārmaiņas, bioloģiskā daudzveidība, godīga tirdzniecība u.c. Mācību programmas mērķis ir radīt izpratni par mūsu pārtikas patēriņa globālo kontekstu, kas ļauj cilvēkiem ne tikai uzņemties atbildību par sevi, ēdot veselīgi, bet arī spert soli tālāk un ēst atbildīgi, tādējādi pozitīvi ietekmējot visu pārtikas aprites sistēmu.

Vairāk lasi šeit

 

Nedēļas tēma

Eko skolas aktivitātes Aktualitātes

Vēsture

Dokumenti Kontakti

 

 

Lapa atjaunota: 09.09.2019. 10:38
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk