Tiešsaistes fokusa grupu diskusija “Game of Goals” tūrisma nozares uzņēmējiem

25.03.2021 14:00 Attālināti

Aicinām piedalīties tūrisma nozares uzņēmējus tiešsaistes fokusa grupu diskusijā “Game of Goals” formātā. Diskusijā piedalīsies tūrisma pakalpojumu sniedzēji no Rundāles, Raunas un Gatčinas (Krievija).

Norise: 18. un 25. martā plkst. 14:00 - 17:15
Darba valoda: Krievu
Reģistrēšanās diskusijai līdz 17.martamhttps://forms.gle/ikBRfsqGCMbo9KGm8
 
Programma:Skatīt šeit
Pieteikšanās:
 
Saiti uz fokusa grupas diskusiju saņemsiet savā epastā, ko būsiet norādījuši pieteikšanās formā!
“Game of Goals” (Mērķu spēle) ir metode kā meklēt jaunus un drosmīgus risinājumus ilgtspējīgai ekonomiskajai izaugsmei. Tā ir platforma, kas apvieno dažādas mērķauditorijas (pašvaldības, uzņēmējus u.c.), lai kopīgi neformālā veidā apspriestu attīstības problēmas un meklētu ilgtspējīgus risinājumus. Vairāk pat platformu: https://gog.greenmobility.ru/
Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam finansiāli atbalsta  vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību  un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir  www.latruscbc.eu.
 
Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas  2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Raunas novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un  Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 15.03.2021. 15:54
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk