Šodien bez rindas!

30.09.2019 - 04.10.2019

Aicinām piedalīties akcijā “Dienas bez rindām”!

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30. septembra līdz 4. oktobrim norit ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Akcija notiek jau sesto reizi un šogad tajā piedalās vairāk nekā 340 valsts un pašvaldību iestādes un to filiāles visā Latvijā, tai skaitā vienotais klientu apkalpošanas centrs Pilsrundālē.

Visu nedēļu klientu apkalpošanas centrā varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumiem – kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai lietotu e-pakalpojumus, kur tos atrast, kā pieteikt, kā saņemt atbildi utt.  

Palīdzību e-pakalpojumu apgūšanā var sniegt arī digitālie aģenti – īpaši sagatavoti speciālisti – valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji (tai skaitā VPVKAC darbinieki), bibliotekāri, skolotāji, kas pastāstīs un parādīs, kā darboties e-vidē un saņemt e-pakalpojumus. Sev tuvāko digitālo aģentu var atrast Digitālo aģentu kartē.

Viktorīna iedzīvotājiem

Akcijas laikā VARAM aicina iedzīvotājus piedalīties arī īpašā tiešsaistes viktorīnā par e-pakalpojumiem un digitālajām iespējām. Atbildēt uz jautājumiem iespējams anonīmi vai arī norādīt vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, lai piedalītos balvas izlozē. Tāpat akcijas noslēgumā tiks uzteikta pilsēta, kurā būs aktīvākie un zinošākie viktorīnas dalībnieki.

Viktorīna pieejam vietnē mana.latvija.lv (pirmajā lapā zem augšējā banera). Piedalīties viktorīnā iespējams arī no brīvpieejas datoriem vienotā klientu apkalpošanas centra telpās.

Ar pieejamajiem e-pakalpojumiem iedzīvotājiem iespējams iepazīties Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv.

Pērn akcijas laikā tika sniegts vairāk nekā 7000 konsultācijas par e-pakalpojumu izmantošanu. Kā liecina iepriekšējā gada akcijas dalībnieku aptauja, 91% klientu pēc konsultācijas saņemšanas veidojusies lielāka izpratne par e-pakalpojumu izmantošanas ieguvumiem.
 

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 30.09.2019. 13:55
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk