Radošā darbnīca “Roku rokā” projekta “TWINNING=WINNING” ietvaros

02.06.2018 11:00 Rundāles pils parks

Kopīga priekšnesuma veidošana Rundāles novada svētku koncertam, tādējādi simbolizējot Eiropas dalībvalstu kultūru dažādību un bagātību kā iespēju.

Piedalās: Rundāles novada amatierkolektīvi: Pilsrundāles vidusskolas deju kolektīva “Madaras” mazie un lielie dejotāji, sieviešu koris “Runda”, VPDK “Rundāle”, teātra studija “Savējie”, folkloras kopa “Svitene”, SDK “Šurpu turpu”, kaimiņvalstu deju kolektīvi “Reketys” no Pakrojas un “Laieldes” no Ziemeļpērnavas.


ES programmas “Eiropa Pilsoņiem” projekts “TWINNING=WINNING” tiek īstenots sadarbībā ar Pakrojas pašvaldība no Lietuvas, Ziemeļpērnavas (Põhja-Pärnumaa) pašvaldība no Igaunijas un Udžiāte-Trēvano pašvaldību no Itālijas. Projekta aktivitātēs iesaistījušās arī Svisločas pašvaldība (Baltkrievija), Ādelsdorfas pilsētas starptautiskās sadraudzības komiteja (Vācija) un Riodēnas pilsētas starptautiskās sadraudzības komiteja (Francija).
Projekta mērķis ir stiprināt iedzīvotāju pilsonisko apziņu un veicināt līdzdalības praksi dažādos sabiedriskajos un demokrātiskajos procesos
Kopumā projekta aktivitātēs tiek iesaistīti vairāk nekā 160 tiešie dalībnieki - sadraudzības pašvaldību pārstāvji, amatierkolektīvu dalībnieki un iedzīvotāji. Projekta rezultātus Rundāles novada svētku ietvaros varēs novērtēt ikviens svētku apmeklētājs.
Projekts „TWINNING=WINNING” tiek līdzfinansēts programmas “Eiropa Pilsoņiem” 2014-2020 ietvaros (2.virziens: Demokrātiskā iesaistīšanās un pilsoniskā līdzdalība; pasākums: Pašvaldību sadraudzība). Kopējais finansējums EUR 18 000.00

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 13.06.2018. 14:02
Eiropas Gada pašvaldība

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk