Lekcija par veselīgu emocionālo vidi ģimenē

10.05.2018

 

Plkst. 10:00
Bērstelē, Bērsteles skolas zālē
 Plkst. 13:00
Svitenē, Svitenes skolā Pagastmājā – zālē

Lekcija vecākiem par to, kā veidot veselīgu emocionālo vidi bērniem ģimenē, kā noregulēt savstarpējās attiecības. Pirmsskolas vecumposma īpatnības. Praktiski padomi un risinājumi bērna uzvedību dažādās situācijās.
Lekcijas garums 1 st. 30 minūtes. (Papildus informācijai sazinieties ar Lauru Ārenti, projekta koordinatori – tālr.25622180, laura.arente@rundale.lv)

UZZIŅAI                                                                                                                                                                 
Aktivitātes tiek organizētas projekta “Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds (kopējais projekta finansējums EUR 46 659.00). Īstenošanas laiks 36 mēneši. Projekta mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par veselības veicināšanas pasākumiem ikdienā.
Projekta ietvaros līdz 2019.gada beigām plānots apjomīgs aktivitāšu komplekss, lai sekmētu visu vecuma grupu iedzīvotāju informētību, attieksmju un veselīgu paradumu veidošanos par veselīgu uzturu, pietiekamu fizisko aktivitāšu daudzumu, atkarību izraisošo vielu nodarīto kaitējumu un garīgās veselības nozīmi. Vairums publiskie pasākumi vērsti tieši uz ģimenēm, dodot iespēju pavadīt laiku kopā lietderīgi, fiziski aktīvi, vienlaicīgi arī pilnveidojot zināšanas un izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 07.05.2018. 15:32
Eiropas Gada pašvaldība

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk