Bezmaksas lekcija - Bērnu seksuālā un reproduktīvā veselība

01.04.2021 18:00 Attālināti

Izglītojoši vakari tiešsaistē, piedalies tiešsaistes lekcijās par veselīgu dzīvesveidu, ceturtdienās plkst. 18.00

Vecākiem bieži rodas grūtības veidot dialogu ar saviem bērniem par jautājumiem, kas saistīti ar seksuālo un reproduktīvo veselību - kā rodas bērni, kā nosaukt dzimumorgānus, liekot iet mazgāties, kā izskaidrot organisma funkcionālās norises, kā saprast par ko drīkst izteikties skaļi, kas nav publiski apspriežams, kā novilkt robežas.
Lekcijas mērķis palīdzēt vecākiem saprast bērnu emocionālo un seksuālo attīstību, vērst uzmanību uz būtiskākajām tēmām, kas ar bērniem būtu jāpārrunā:
- aktuālākie problēmjautājumi atbilstošā vecuma posmā,
- padomi, kādā veidā, kurā vecumā un kuri jautājumi būtu svarīgi, lai par tiem vecāki runātu ar bērniem,
- tiks pārrunātas reāli notikušas situācijas un to risinājumi
Piesakies: šeit: https://forms.
e-pasts: ilze.pukane@rundale.lv
T:25622180
Pasākums tiek organizēts projekta “Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros (ID Nr. 9.2.4.2./16/I/060). Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds. Projekta īstenošanas laiks 79 mēneši. Projekta mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par veselības veicināšanas pasākumiem ikdienā. Projekta realizētājs: Rundāles novada dome.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 27.04.2021. 08:18
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk