Kultūra

 Kultūras nodaļas kontaktinformācija

  Tradicionālie kultūras pasākumi
Rundāles novads var lepoties ar plaši apmeklētiem un tradicionāliem ikgadējiem pasākumiem - Rundāles novada svētki, Mežotnes pilskalna svētki, Lielā Miķeļdienas andele, Ziemassvētku labdarības pasākums Rundāles pilī u.c.  
Lasīt vairāk...  
     
  Amatierkolektīvi
Rundāles novadā darbojas vairāk nekā 20 amatieru kolektīvi, pulcinot ap 300 dalībniekiem. Ikkatram novada iedzīvotājam ir iespēja izmantot daudzveidīgo piedāvājumu klāstu, lai sevi radoši pilnveidotu. Visi kolektīvi piedalās novada kultūras dzīvē, kā arī daudz koncertē ārpus novada robežām.  
Lasīt vairāk...  
     
  Bibliotēkas
Bauskas novada pašvaldības "Rundāles apvienības pārvaldē" ir 4 pašvaldības publiskās bibliotēkas, kas novada iedzīvotājiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - grāmatu un periodikas izsniegšanu, pieprasīto grāmatu saņemšanu no citām bibliotēkām, izdrukas, kopēšanu un skanēšanu, bezmaksas un bezvadu (WiFi) internetu, tiešsaistes datu bāzes un elektronisko katalogu.  
Lasīt vairāk...  
     
  Radošās izpausmes
Novada iedzīvotājiem ir iespēja radoši pilnveidoties gleznotājas Īras Rozentāles un mākslinieces Lauras Ikertes gleznošanas studijās.  
Lasīt vairāk...  

 

Lapa atjaunota: 08.02.2022. 15:13
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk