Komisijas

Atsevišķu funkciju izpildei izveidotas šādas komisijas:

1.    Administratīvā komisija:
Aigars Sietiņš – komisijas priekšsēdētājs
Nauris Brūvelis – komisijas priekšsēdētāja vietnieks
Gunta Šurna
Kristīne Brūvele
Vitālijs Bļinkovs
Jānis Liepa
Māris Leitlants
Mārtiņš Brikers - sekretārs

2.    Dzīvokļu komisija:
Inta Klīve – komisijas priekšsēdētāja
Aigars Sietiņš – komisijas priekšsēdētājas vietnieks
Ivars Čerļenoks
Jānis Liepa
Laima Artimoviča

3.    Vēlēšanu komisija
Kristīne Brūvele
Zaiga Ārente
Aigars Sietiņš
Mārtiņš Brikers
Žanna Matulēviča
Zinaida Sparāne
Santa Švāģere

4.    Iepirkuma komisija
Aigars Sieitņš – komisijas priekšsēdētājs
Inta Klīve – komisijas priekšsēdētāja vietniece
Arnolds Auza
Sandra Kerēvica
Ivars Čerļenoks
Ilva Paiča

5.    Nekustamo īpašumu novērtēšanas un izsoļu komisija
Aivars Okmanis – komisijas priekšsēdētājs
Inta Klīve – komisijas priekšsēdētāja vietniece
Marija Abramčika
Aigars Sietiņš
Kristīne Brūvele
Ludmila Knoka

6.    Apbalvošanas komisija

Aelita Ramane – komisijas priekšsēdētāja
Nauris Brūvelis – komisijas priekšsēdētāja vietnieks
Drosma Baļčūna
Imants Lancmanis
Kristīne Kociņa


8.    Civilās aizsardzības komisija
Aivars Okmanis – komisijas priekšsēdētājs
Igors Dubaņēvičs – komisijas priekšsēdētāja vietnieks
Armands Staļūns
Sarmīte Jankovska
Didzis Bonāts
Rihards Šķeltiņš
Gundars Krūmiņš
Jānis Rauda
Kristīne Brūvele

9.    Pedagoģiski medicīniskā komisija
Sarmīte Zara
Lūcija Volodina
Aira Bille
Irēna Ladusāne
Zinaida Sparāne
Inese Beleviča

10.    Medību koordinācijas komisija
Aigars Sietiņš – komisijas priekšsēdētājs
Vairis Stūris
Egija Buķele
Edvīns Balodis
Ludmila Knoka
Andris Neimanis

11.    Konkursa „Sakoptākā sēta” vērtēšanas komisija

1.kārta:
Rundāles pagasts:
Aigars Sietiņš – komisijas priekšsēdētājs
Marita Jaungaile
Inese Skujiņa

Svitenes pagasts:
Jānis Liepa – komisijas priekšsēdētājs
Silva Mežkaucka
Gunta Novika

Viesturu pagasts:
Vitālijs Bļinkovs – komisijas priekšsēdētājs
Arvīds Pēkalis
Laima Artimoviča

2.kārta:
Lauku sētu ārpus apdzīvotām vietām vērtēšanas komisija
Inta Klīve – komisijas priekšsēdētāja
Vita Rozēna
Kristīne Kociņa
Iepriekšējā gada konkursa uzvarētājs
Lauku sētu ārpus apdzīvotām vietām vērtēšanas grupā

Ģimenes māju apdzīvotās vietās vērtēšanas komisija
Santa Švāģere – komisijas priekšsēdētāja
Aigars Sietiņš
Jānis Liepa
Janīna Bobrova
Iepriekšējā gada konkursa uzvarētājs
Ģimenes māju apdzīvotās vietās vērtēšanas grupā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                             

 

 

 

 

Lapa atjaunota: 21.09.2017. 09:08
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 1415
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas