Atļaujas tirdzniecībai un pasākumu organizēšanai

Rundāles novada pašvaldības noteiktās nodevas >>

Pakalpojuma nosaukums
Pakalpojuma apraksts Veidlapas
Atļaujas izsniegšana tirdzniecībai publiskās vietās

1. Ielu tirdzniecība ir preču pārdošana ar pašvaldību saskaņotās publiskās vietās, tai skaitā tirdzniecība no pārvietojamā mazumtirdzniecības punkta. Publiska vieta ir jebkura vieta ārpus ēkas un pastāvīgās tirdzniecības vietas, kura neatkarīgi no tās īpašuma formas ir pieejama patērētājiem

Pilns pakalpojuma apraksts Latvija.lv:

2. Veidlapu iespējams lejuplādēt arī pašvaldības mājas lapā un parakstītu iesniegt pie konkrtētā Rundāles novada domes organizētā pasākuma rīkotāja vai Rundāles novada domes kancelejā un Svitenes un Viesturu pagasta pārvaldēs.

 

 

Iesnieguma veidlapa

Atļaujas izsniegšana tirdzniecības organizēšanai publiskās vietās

Fiziska vai juridiska persona, kura reģistrējusi saimniecisko darbību, iesniedz pašvaldībā iesniegumu, lai saņemtu pašvaldības atļauju ielu tirdzniecības organizēšanai un kļūtu par tirdzniecības organizatoru. Tirdzniecības organizators iekārto tirdzniecības organizēšanas vietu, koordinē tirdzniecības dalībnieku darbību tajā un nodrošina normatīvajos aktos noteikto prasību izpildi

Pilns pakalpojuma apraksts:

 

Iesnieguma veidlapu
Publisko pasākumu organizēšanas atļaujas izsniegšana

Atļauja publiska pasākuma rīkošanai ir pašvaldības izsniegts dokuments, kas pasākuma organizatoram dod tiesības noteiktā vietā un laikā rīkot vienreizēju publisku pasākumu attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā. Ja publiska pasākuma norises vieta atrodas vairāku pašvaldību administratīvajā teritorijā, pasākuma organizatoram ir nepieciešams saņemt visu attiecīgo pašvaldību atļaujas.

Pilns pakalpojuma apraksts:

-


Rundāles novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir iespēja izmantot elektronisko pakalpojumu “Nekustamā īpašuma nodoklis” (www.epakalpojumi.lv), kurā iespējams:
-iegūt informāciju par nekustamā īpašuma maksājamo nodokli;
-apmaksāt nekustamā īpašuma maksājamo nodokli;
-pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemšanai uz e-pastu;
-veikt nodokļa apmaksu par citu personu.


 

Lapa atjaunota: 12.03.2021. 14:38
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk