Valtera Krauzes autorvakars Bauskas Kultūras centrā

Atzīmējot savu 50 gadu jubileju, 9. oktobrī plkst. 18:00 uz radošo autorvakaru Bauskas Kultūras centrā aicina TV zvaigzne, aktieris, pasākumu vadītājs un vienkārši lielisks cilvēks - Valters Krauze. Valtera stāstus ar muzikālajām ilustrācijām papildinās pianists Juris Kristons.

 

"Šo divdesmit gadu laikā dažādos TV raidījumos esmu daudz ironizējis par politiku, politiķiem, valstī notiekošo un ikdienišķām netaisnībām. Savā autorvakarā vairāk pasmaidīšu par sevi, savu pieredzi, neveiklām situācijām un notikumiem, kurus pats esmu izdzīvojis, bet aizmirst nevaru," tā gaidāmā vakara programmu ieskicē Valters.

 

Tūkstošiem cilvēku ir smējušies par viņa jokiem, līdz ar viņu atbildējuši uz nopietniem jautājumiem TV šovā «Es mīlu tevi, Latvija», kā arī priecājušies viņa vadītajos TV šovos, pasākumos un kāzās. Ir pienācis brīdis, kad Valters savos piedzīvojumu stāstos dalīsies arī ar skatītājiem.

 

Biļetes uz Valtera Krauzes autorvakaru Bauskā pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē, apmeklējot saiti: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/102020

 

Ieeja pasākumā tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lūdzam ņemt vērā, ka pie pasākuma ieejas līdz ar derīgo sertifikātu būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

 

Informāciju sagatavoja:

Kristiāna Paula Lībiete

Bauskas Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

www.kultura.bauska.lv 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 20.09.2021. 18:01
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk