FOTO: Sveic konkursa "Gada skolēns" 2019 dalībniekus

Rundāles novads kopā ar Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novadiem sveic konkursa "Gada skolēns" 2019 dalībniekus, novadu gudrākos, zinošākos un talantīgākos skolēnus.
Pasākums norisinājās svinīgā un patriotiskā gaisotnē 9.maijā, Rundāles pils Baltajā zālē, piedaloties trim Rundāles novada centīgajām skolniecēm. Lai arī šogad "Gada skolēns" titulu ieguva divi skolēni - Valles vidusskolas 8.klases skolniece un Iecavas vidusskolas 10.a klases skolniece, Pilsrundāles vidusskolas trīs skolnieces ieguva pateicību par piedalīšanos novada konkursā „Gada skolēns”.
Alise Šveda - Pilsrundāles vidusskolas 9.a klases skoniece. Alise ir ļoti aktīva, kurai grūti nosēdēt vienā vietā un neko nedarīt, to parāda Alises darbošanās, gan kā kultūras darba organizatorei klasē, skolēnu domes prezidenta vietniecei, dejo TDK Madaras, kā arī darbojas Rundāles novadā, jauniešu biedrībā NVO “Inicio”. Ir piedalījusies vairākās olimpiādes un guvusi godalgotas vietas. Brīvajos laikos patīk daudz lasīt un iedziļināties stāstos, vēl bez lasīšanas Alisei ļoti patīk un padodas rokdarbi. Alise ir ne tikai prasīga pret citiem, bet arī ļoti daudz prasa no sevīm, tāpēc audzinātāja novērtē meitenes centību, jo ir liels palīgs klases audzinātājai klases darba organizēšanā. Alise vēlas mainīt cilvēku savstarpējās attiecības, vairot labestību un iznīcāt neiecietību.
Linda Ieva Šumina - Pilsrundāles vidusskolas 10.klases skolniece. Arī Linda ir ļoti aktīva meitene, kas organizē un vada dažādus pasākums, aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē, dejo Īslīces pagasta jauniešu deju kolektīvā un dzied Nijoles Berezinas vokālajā studijā. Meitenei ļoti padodas krievu valoda, ko apliecina arī iegūtā pirmā vieta Bauskas un Rundāles novadu krievu valodas olimpiādē.
Alise Lapsa - Pilsrundāles vidusskolas 11.klases skolniece. Alise ir sirsnīga, apzinīga meitene un meitene ar ļoti plašu sirdi, jo labprāt darbojas labdarības organizācijā “Palīdzēsim.lv”, kur programmā “Brīvbrīdis” Alise pavada laiku kopā ar bērniem ar īpašām vajadzībām un veic vairākus brīvprtīgos darbus. Visam tam meitene ir ļoti aktīva ne tikai skolas dzīvē, kur piedalījās vairākās olimpiādēs un guvusi arī godalgotas vietas. Aktīva ir arī Rundāles novadā, jo darbojas jauniešu biedrībā NVO “INICIO” un dejo JDK “Madaras”.

Pateicības, lai ir kā dzinēja spēks turpmākiem un vēl augstākiem sasniegumiem.


Apsveicam visus konkursa dalībniekus! Tā turpināt!

Konkursa dalībnieku rezultāti.
/Rezultāti: no www.bauska.lv/
 

"Gada skolēns" 2019 apbalvošanas ceremonija

Foto un teksts:
Ilvija Tetērina,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 14.05.2019. 13:38
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk