Skolēnu autobusu kustības grafiks 2016./2017. mācību gadam

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 1
(Enitēni - Rundāles novada dome –Grāvīši - Sarmas - Saulaine - Ziedoņi - Pilsrundāles vidusskola - Saulaine - Sarmas - Rundāles novada dome - Enitēni) 
 autobusu pieturas "Enitēni" V 1002 Rundāles pagasts
MB SPRINTER 516  v/n HO8030
               
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P. P.O.T.C.  
1.Enitēni 7:20    
2.Rundāles novada dome 7:25    
3.Grāvīši 7:35    
4.Sarmas 7:45    
5.izkāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 7:55    
5.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 7:57    
6.Strautiņi 8:00    
7.Ziedoņi 8:05    
8.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 8:15    
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   16:10  
9.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē   16:23  
10.iekāpj pie Svitenes skolas   16:25  
11.Konservu cehs   16:30  
8.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   16:43  
2.Domes stāvlaukums 16:45    
5.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 17:00    
4.Sarmas 17:10    
3.Grāvīši 17:15    
 2.Rundāles novada dome 17:20    
1.Enitēni 17:25    
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   18:15  
9.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē   18:27  
9.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē   18:30  
12.Veckaupēni   18:35  
13.Puszābaki   18:40  
1.Enitēni   18:45  
 2.Rundāles novada dome   18:50  
14.Atvari   18:55  
15.Kokāļi   19:00  
7.Ziedoņi   19:10  
       

 


Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 2
(Rundāles novada dome- Veckaupēni- Svitenes skola-Bērstele-Pilsrundāles vidusskola- Pilsrundāles vidusskola-Svitenes skola – Bērsteles skola- Puszābaki - Pilsrundāles vidusskola- Bullēni -Svitenes skola -  Bērsteles skola – Vairogs – Viesturi- Saulaine – Rundāles novada dome)
Rundāles novada dome
MB INTOURO E v/n HN7377 
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks  
1. Rundāles novada dome 7:35    
2.Puszābaki 7:45    
3.Veckaupēni 7:50    
4.Kapūnas 7:55    
5.Tīrumi 7:57    
6.Liepārvilki 8:00    
7.izkāpa pie Svitenas skolas 8:05    
7.iekāpa pie Svitenas skolas 8:07    
8.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 8:15    
       
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 14:40    
7.Svitenes skola 15:00    
7.iekāpj pie Svitenes skolas 15:02    
5.Tīrumi 15:06    
6.Liepārvilki 15:09    
4.Kapūnas 15:17    
3.Veckaupēni 15:22    
2.Puszābaki 15:27    
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 16:20    
9.izkāpj  pie Bērsteles skolas 16:30    
9.iekāpj  pie Bērsteles skolas 16:32    
10.Vairogi 16:40    
11.Viesturi 16:50    

 


Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 3
(Senči - Punslavas -  Viesturi - Dainas - Vairogs -Bērsteles skola -  Pilsrundāles vidussskola - Pilsrundāles skola - Bērsteles skola  - Pagr. uz Pērnaviešiem  - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Vairogs - Širvji – Dainas - Viesturi – Punslavas) 
"Senči", Rundāles pagasts
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Braukšanas laiks Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.    
1.Senči   7:40    
2.Punslavas   7:45    
3.Viesturi   7:50    
4.Širvji   7:56    
5.Sēļi   7:59    
6.Sējas   8:03    
7.Dainas   8:06    
8.Vairogs   8:12    
9.izkāpj  Bērsteles skola   8:15    
9.iekāpj  Bērsteles skola   8:17    
10.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   8:25    
10.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   15:30    
9.Bērsteles skolas   15:42    
11.Raņķi   15:47    
12.Jačūnas   15:50    
8.Vairogs   15:57    
4.Širvji   16:01    
6.Sējas   16:05    
7.Dainas   16:08    
3.Viesturi   16:17    
2.Punslavas   16:22    
1.Senči   16:25    

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 4
(Mežmaļi - Vairogi - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Bērsteles skola - Pilsrundāles skola)
"Mežmaļi", Viesturu pagasts
 
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Autobusa atiešanas laiks
     
1.Mežmaļi   7:45    
2.Vairogi   7:50    
3.Raņķi   8:00    
4.Jačūnas (Vircavas pag)   8:05    
5.Bērsteles skola   8:15    
6.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   8:25    
         

Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai, jo ir iespējamas nelielas izmaiņas autobusu kustības grafikā.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 31.08.2016. 16:35
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk