Rundāliešu atmiņu grāmatas "Atmiņu upe plūst" ATVĒRŠANAS SVĒTKI

Ziemas saulgriežu laikā, 22.decembrī, notika rundāliešu atmiņu grāmatas “Atmiņu upe plūst” atvēršanas svētki. Pilsrundāles vidusskolas zāli piepildīja vairāk kā 50 cilvēki – paši autori un viņu ģimenes locekļi. Visu grāmatas sastādīšanā iesaistīto personu sajūta bija tik svētsvinīga, jo, neskatoties uz nelielajām kļūdām, ir padarīts viens liels un pamatīgs darbs.

Grāmatas autori un sastādītāji Pilsrundāles vidusskolās zālē 22.12.2018
/foto: J.Truntiks/

Pasākuma emocionalitāti pastiprināja seno fotogrāfiju attēlošana uz ekrāna un citātu lasīšana no katra autora stāsta, kas izsauca gan smieklus, gan asaras. Neviens šajā dienā nebija lieks, jo katru saistīja kopējas atmiņas par savu laiku Rundālē un tagad viņus saista grāmata, kur 280 lappusēs ierakstīti viņu dzīvesstāsti. Starp citu, grāmatas beigās ir brīvas lappuses zem nosaukuma “Mans stāsts”. Tas ir rosinājums jums.
Katrs autors saņēma vienreizējo izdevumu, Rundāles novada pašvaldības kalendāru 2019. gadam un SIA “Kristell” dāvanu. Grāmata izdota 100 eksemplāros tipogrāfijā “Zelta rudens Printing” ar pašvaldības finansiālu atbalstu 888 eiro apmērā.

Grāmatu varēsiet izlasīt katrā novada publiskajā bibliotēkā un raksta beigās pevienotajā failā.

Ja kāds vēlas iegūt šo grāmatu savā īpašumā, tad piesakieties Pilsrundāles bibliotēkā pa t. 29872017, jo šajā gadā plānojam izdot papildus metienu. Ja kāds ir saņēmis grāmatu brāķi (lappušu neesamība u.tml.), varat to atdot atpakaļ Pilsrundāles bibliotēkā un pretī saņemsiet labāku. Vēlreiz atvainojos par dažām pieļautajām kļūdām, kuras tiks izlabotas papildmetienā.

Rundāliešu atmiņu grāmata “Atmiņu upe plūst”.

A.Ramane
Pilsrundāles bibliotēkas vadītāja

Foto no rundāliešu atmiņu grāmatas "Atmiņu upe plūst" atvēršanas svētkiem /Foto: I.Tetērina/

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 10.01.2019. 14:02
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk