Pilsrundāles vidusskolā svin pēdējo zvanu

 Pēc divu gadu pārtraukuma, skolotāji un skolēni atkal varēja pulcēties Pilsrundāles vidusskolas pēdējā zvana svinībās. Šogad mācību iestādi absolvēs trīs klases – 9a. klases 16 skolēni ar skolotāju Vitu Rozēnu, 9b. klases 13 skolēni ar skolotāju Inesi Stūri un 12.klases septiņi skolēni ar skolotāju Žannu Matulēviču.

9.a klase savu skolotāju uz skolu atveda Bauskas novada pašvaldības policijas transportā. Klases audzēkņu un citu skolas skolnieku uzmundrinošu saukļu pavadīta, izspraucoties cauri pūlim, skolotāja Vita sveika un vesela nokļuva mācību iestādē.

9.b klase savu klases audzinātāju no Bauskas atveda limuzīna. Ballīšu auto priekus izbaudīja gan skolotāja, gan skolēni, jo limuzīnā vietas pietika visiem.

Pavisam bezrūpīgā un jestrā noskaņojumā, divpadsmitie savu skolotāju Žannu uz skolu atgādāja izdekorētā un vasarīgu noskaņu raisošā spēkratā, tautā dēvētajā vabolītē.

Visas skolas pedagogi un audzēkņi svinīgajā pasākumā pulcējās skolas zālē, kura nesen izremontēta un ieguvusi modernus vaibstus. Pilsrundāles vidusskolas direktore Daiga Saka, topošajiem absolventiem vēlēja labus panākumus eksāmenos, vēlēja sasniegt skolēniem savus mērķus un darīt dzīvē to, kam tic un ko vēlas.

Devītie un divpadsmitie pateicās kā skolas skolotājiem, tā arī tehniskajiem darbiniekiem, par gadiem ilgu kopā būšanu, palīdzību jebkurā situācijā un sapratni daudzu gadu garumā.

 Fotogalerija: ŠEIT.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 18.05.2022. 11:20
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk