Piedalies konkursā "Rudens brīnumi"

Projekta „Vietējo produktu attīstība Vidusbaltijā” ietvaros Pļaviņu, Viesītes, Rundāles, Šauļu, Kurtuvēnu, Šauļu un Žagares pašvaldību teritorijās esošo pirmsskolas izglītības iestāžu un vispārējās izglītības iestāžu audzēkņi no 1.-6.klasei 2013.gada rudenī tiek aicināti piedalīties konkursos - „Rudens brīnumi”.

Konkursa „Rudens brīnumi” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar rudens dabas velšu brīnumiem, bērniem pašiem veidojot objektus no augļiem, ogām, dārzeņiem un citām dabas veltēm, kas raksturīgas vietējai videi. Konkursu īsteno mājtirgu – mājražotāju tirdziņu kustība. Daļu no konkursa materiāliem – piemēram, dārzeņus un citas dabas veltes nodrošina vietējie mājtirgi, tās piegādājot iestādēm, kas piedalās konkursā. Ikviens aicināts izmantot arī citus pieejamos materiālus no dārza, meža, pļavām, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi.

Konkursa norises kārtība:
1. Laika posmā no 2013.gada 16.-20. septembrim Rundāles novada pirmsskolas izglītību iestāžu un skolu 1.-6.klašu audzēkņi var pieteikties dalībai konkursā „Rudens brīnumi” pie projekta „Vietējo produktu attīstība Vidusbaltijā” vadītājas Intas Klīves, rakstot uz e-pastu inta.klive@rundale.lv; tālrunis 63962236; mob.tālr. 26620205.
2. Laikā no 2013.gada 23.-27. septembrim katra konkursā pieteikusies bērnudārza grupiņa vai skolas klase veido savu dabas velšu objektu. Darbos ieteicams atainot vietējo iedzīvotāju dzīves paradumus, novada tradīcijas, simbolus vai teikas un pasakas par novadu.
3. Darbu izstāde notiek katras iestādes, kas piedalās konkursā, telpās. Darbus konkursam var apvienot ar dažādu rudens ražas izstāžu vai citu rudens tematisko pasākumu norisi, ņemot vērā katras iestādes plānotos pasākumus, piemēram, Miķeļdienu utml.
4. Darbu vērtēšanu veic žūrija šādā sastāvā – Inta Klīve, projekta „Vietējo produktu attīstība Vidusbaltijā” vadītāja, Kristīne Kociņa, sabiedrisko attiecību speciāliste, un Sandra Kerēvica, Rundāles novada domes Kultūras nodaļas vadītāja. Žūrijas komisija īsteno arī uzvarētāju apbalvošanu.
5. Konkursa noslēguma ceremonija notiek 28.septembrī Lielajā Miķeļdienas andelē Svitenes Saules dārzā.
6. Trim augstāk novērtētājiem konkursa dalībniekiem tiek pasniegtas īpašas pārsteiguma balvas. Žūrijas komisijas vai atsevišķu žūrijas komisijas locekļiem ir tiesības pasniegt simpātiju balvas, ja ir tāda vēlēšanās un iespējas.

Inta Klīve,
projekta „Vietējo produktu attīstība Vidusbaltijā” vadītāja

Projekta informācija: Vietējo produktu attīstība Vidus Baltijā

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 10.10.2013. 19:14
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk