Mācības pieaugušajiem 7. kārtā mācību centra BUTS Bauskas filiāle piedāvā 46 programmas

No 27.janvāra sākas pieteikšanās mācībām pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” septītajā kārtā, pieteikšanās termiņš ir līdz 24.februārim. Mācības pieaugušajiem 7. kārtas piedāvājums balstīts uz darba tirgū aktuālas profesijas apguvi vai profesionālo pilnveidi, lai uzlabotu nodarbināto profesionālās prasmes atbilstoši darba tirgus aktualitātēm. Mācību centrs BUTS 7. kārtā piedāvā vairāk nekā 50 programmas visā Latvijā, Bauskas filiālē - 46 programmas: ŠEIT.

Bauskas filiāles vadītāja: “Mācību centrs BUTS ir piedalījies visās mācības pieaugušajiem kārtās un šī projekta ietvaros pie mums mācījušies vairāk nekā 9 tūkstoši izglītojamo. Šī pieredze ļauj mums piedāvāt aktuālas izglītības programmas un piesaistīt augstas raudzes pasniedzējus. Bauskā īpaši pieprasītas programmas iepriekšējā kārtā bija “Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoliģija” un “Grāmatvedība”. Savukārt tagad 7. kārtā piedāvājam gan jaunas programmas “Administratīvie un sekretāra pakalpojumi”, “Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli”, “Enerģētika un elektrotehnika”, “Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana”, “Dārza ainavu plānošana”, gan jau citās kārtās iecienītās “Metālapstrāde”, “Telemehānika un loģistika”, “Mēbeļu restaurācija”, “Dokumentu un arhīva pārvaldība”. Arī mācību forma dažādām programmām ir atšķirīga – klātienē, daļēji klātienē vai attālināti. Nodarbību laiki tiks pielāgoti strādājošiem – darbadienu vakaros vai brīvdienās. Mēs aicinām Bauskas novada iedzīvotājus nevilcināties un izmantot šo lielisko iespēju jaunu prasmju apguvei un savas konkurētspējas paaugstināšanai. Ja ir vajadzīga konsultācija par izglītības programmām vai pieteikšanās kārtību, zvaniet vai rakstiet mums, mēs ar prieku palīdzēsim.”

Papildus informācija par projektu. Mācības pieaugušajiem apmācību programmās var piedalīties ikviens nodarbinātais virs 25 gadiem,  Mācību maksu 90-95% apmērā sedz ES fondi un valsts, 5-10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas. Projektā ikviens nodarbinātais var piedalīties 2 reizes, ja mācības nav pārtrauktas.

Informācija par uzņēmumu.  Mācību centrs “BUTS” pieaugošo izglītības nozarē darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, kopš 1991. gada. “BUTS” ir lielākā privātā mācību iestāde Latvijā: ar gandrīz 20 filiālēm visos Latvijas reģionos, vairāk nekā 200 mācību programmām, mācību vidi tiešsaistē, klātienē un e-studijās. Ik gadu “BUTS” mācībās piedalās ap 15 tūkst. dalībnieku.

Kontaktpersona:
Aija Zinko,
tālr.: 27898019,
e-pasts: 
bauska@buts.lv
 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 01.02.2022. 14:13
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk