Izdots buklets “Maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”

Bauskas Tūrisma informācijas centrs izdevis bukletu “Maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”. Pie bukleta strādāts kopš vasaras, tas veidots, lai potenciālajiem viesiem palīdzētu noorientēties plašajā Bauskas apkārtnes tūrisma piedāvājumā, to strukturējot sešos maršrutos: “Bauska”, “Pilis un muižas”, “Senā tehnika un spēkrati”, “Gastronomija un amatnieki”, “Ģimenēm ar bērniem un aktīvai atpūtai”, “Pasākumi”.

Bukletā iekļauti 32 objekti un 14 pasākumi ar īsiem aprakstiem un bildēm. Bauskas TIC vadītāja stāsta: “Ceram, ka ar bukleta palīdzību mēs iekārdināsim potenciālo viesi, gidu vai tūrisma firmu atbraukt tieši uz Bauskas apkārtni, lai iepazītu un izbaudītu ne tikai šos, bet arī citus objektus un pakalpojumus. Mūsdienās, kad konkurence ir liela, svarīgi ir izcelt būtiskāko, labāko un interesantāko. Viss tālākais būs atkarīgs no pašiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem vai viņi pratīs attaisnot klienta cerības, radīs vēlmi un interesi šeit uzturēties ilgāk”.

Bukletu paredzēts dalīt tūrisma izstādēs Lietuvā, Igaunijā un Latvijā, kā arī tūrisma informācijas centros Latvijā. Buklets izdots latviešu, krievu un angļu valodā kopā 6000 eksemplāros, to finansē Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldības.

Buklets pieejams arī Bauskas Tūrisma informācijas centrā, bet tā pdf versija lejuplādējama mājas lapā www.visit.bauska.lv sadaļā: Info – Brošūras, bukleta PDF fails.

Informāciju sagatavoja
Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure
 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 29.12.2017. 15:38
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
12
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 2526 27 282930
31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk