Foto: Pilsrundāles ciemā atklāj jaunu atpūtas vietu bērniem

Foto: Pilsrundāles ciemā atklāj jaunu atpūtas vietu bērniem - Rundāles novada dome

Bērnu smiekliem un jautrām čalām skanot, krāsainiem baloniem rotāts, šodien, 15.jūnijā, Pilsrundāles otrajā ciemā atklāts jaunais bērnu atpūtas laukums, ko izveidojuši paši vietējie iedzīvotāji. Palielo zemes gabalu iepretim daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām nu rotā jauna rāpšanās siena, šūpoles un slidkalniņš, krāsains riepu kalns un batuts.

Ciema iedzīvotājs Jānis Kurts neslēpj gandarījumu par paveikto darbu. „Kādreiz te bija nekopts aizaudzis lauks, tagad skaista vieta mūsu bērniem. Man ir patiess prieks par mūsu jaunajiem kaimiņiem - Helvigu ģimeni. Pateicoties Līgas Helvigas darbam, šobrīd kopā ar bērniem varam priecāties par paveikto.”

Līga neslēpj, ka lielākie atbalstītāji idejas realizēšanā bijuši kaimiņi un draugi. „Jau no paša sākuma mani atbalstīja Poloņu, Kurtu un Baltu ģimene. Selicku ģimene izpalīdzēja ar tehniku, Bobrovu ģimene rotaļu laukumam uzdāvāja batutu. Talkas dienā strādāt nāca daudzi. Viens ir skaidrs - bez superīgajiem kaimiņiem un draugiem tas viss nebūtu izdevies tik skaisti,” atklāj Līga.

1000.00 eiro atpūtas laukuma izveidei piešķirti no Rundāles novada domes projektu konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi”. Šis ir pirmais šogad apstiprinātais projekta pieteikums. „Iedzīvotāji veido savu vidi” projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvu, uzlabot savas dzīves un apkārtējās vides kvalitāti, sekmējot sociālo atbildību, savstarpējo sadarbību starp pašvaldību un vietējo sabiedrību.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Fotomirkļi no laukuma atklāšanas pasākuma

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 15.06.2017. 18:33
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas