Darba vizītē Bauskas novadu apmeklēs ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs

Piektdien, 22. aprīlī, darba vīzītē Bauskā ieradīsies ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs. Ministrs piedalīties pašvaldības organizētajās Bauskas novada Uzņēmēju brokastīs “Biznesa attīstība izaicinājumu laikā”. Ministrs apmeklēs arī novada uzņēmumus: SIA "Kaskāde 19" objektu Rundāles pagastā, SIA "Iecavnieks & Co" un SIA "Linum Color" ražotnes Iecavā, SIA "Keefa" ražotni Stelpes pagastā.

 

Sarunās par uzņēmējdarbības vidi, problēmām un kopīgu nākotnes skatījumu ar Bauskas novada lielākajiem uzņēmējiem piedalīsies Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Tijone, kā arī Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra speciālisti. Iecerēts runāt par pašreizējiem izaicinājumiem un formām, kā nākotnē pašvaldībai sadarboties ar uzņēmējiem. Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs informēs par valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai.

 

Vizītes ietvaros ekonomikas ministrs kopā ar pašvaldības pārstāvjiem apmeklēs būvniecības uzņēmumu SIA "Kaskāde 19". Tikšanās notiks būvobjektā – Mežotnes baznīcā. Uzņēmums īstenojis nozīmīgus projektus Bauskas pilsdrupu konservācijā, Rundāles pils objektu restaurācijā, kā arī citu vēsturisku objektu restaurācijā Latvijā, veicinot svarīga kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un attīstību, kā arī ieguvis 1. vietu Latvijas Būvniecības gada balvas 2020 restaurācijas nominācijā (objekts: Bauskas pilsdrupu konservācijas 3. kārta).

 

Iecavas pagastā tiks apmeklētas SIA "Iecavnieks & Co" un SIA "Linum Color" ražotnes. SIA "Iecavnieks & Co" pamatdarbība ir eļļas ražošana (eļļas augu - rapšu, linu un kaņepju - sēklu pārstrāde), graudu, rapšu pirmsapstrāde, uzglabāšana. Jaunums ir ekstrūderētas lopbarības (RAPU) un divu veidu lopbarības raušu (rapšu un linsēklu) ražošana - enerģētiskā un proteīna nodrošinājuma uzlabošanai lopbarībā. Savukārt SIA "Linum Color" ražo dabīgus, ekoloģiskus un videi draudzīgus koksnes apdares materiālus.

 

Vizītes noslēgumā ministrs apmeklēs SIA "Keefa" ražotni Stelpes pagastā, kas nodarbojas ar augstvērtīgu, ekoloģisku, tīru dabīgas pārtikas produktu ražošanu.

 

Plašāka informācija:
Laura Ārente
Bauskas novada administrācijas
Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja
Tālr. 29906233, e-pasts: laura.arente@bauska.lv

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 20.04.2022. 10:37
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk