Ceļ tirdzniecības vietas Pilsrundālē

Martā uzsākta tirdzniecības vietu būvniecība ar auto stāvlaukuma rekonstrukciju Pilsrundālē. Par uzvarētāju izsludinātajā iepirkumā atzīts SIA Šons, par kopējo līgumcenu LVL 81 838 (bez PVN).

Tirdzniecības vietu būvniecība Pilsrundālē tiek realizēta Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības 2007.-2013.gadam projekta „Vietējo produktu attīstība vidus Baltijā” (Nr. LLIV - 340) ietvaros.

Projekta ietvaros paredzēts ierīkots 11 tirdzniecības vietas ar nojumi, koka galdiem un soliem tirgotājiem un rekonstruēt esošo stāvlaukumu Pilsrundālē, paredzot 34 vietas vieglajām automašīnām, 3 autobusiem, un izvietot statīvu velosipēdiem.

Tirdzniecības vietas plānots veidot kā alternatīvu vietu parastajiem tirgiem – vietu, kur pulcēties cilvēkiem, lai satiktos, apmainītos ar pieredzi, informāciju, izklaidētos un, protams, tirgotu un pirktu vietējos mājražotāju izstrādājumus.

Projekta ietvaros jau sekmīgi noris apmācības vietējiem ražotājiem. Lai padarītu vietējo tirgu atpazīstamu, tiks izstrādāta arī kopējā mārketinga koncepcija, tirgus zīmols un iepakojums.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 08.04.2013. 20:07
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk