Biedrība "Mums pieder pasaule" aicina visus interesentus uz pirmo cikla "Svitenes pils puķu dobes pārveidošana" nodarbību

Biedrība "Mums pieder pasaule" aicina visus interesentus uz pirmo cikla "Svitenes pils puķu dobes pārveidošana" nodarbību - lekciju “Vēsturiskie dārzi un stili” Svitenes pilī, 10.septembrī plkst.11.00., kur lektore Ludmila Knoka iepazīstinās ar dažādiem dārzu stiliem un atklās noslēpumu, kā izveidot harmonisku dārzu, kā arī izstāstīs Svitenes pils puķu dobes pārveidošanas ieceri, uz kuras īstenošanu vietējā kopiena tiks aicināta talkā 24. un 25.septebrī.

Dalība pasākumā bez maksas.

Kāds ir harmonisks dārzs? Kā mode un laikmets ir ietekmējis dārza stilus? Kā izveidot stilīgu dārzu?

Prakse rāda, ka idejas vārdā var paveikt ļoti daudz, arī pieļaut kļūdas, kuru sekas parādās pēc vairākiem gadiem. Mūsdienās tiem, kuri grib iekārtot dārzu ģimenes vajadzībām, problēmas rada pieejamās informācijas, augu, materiālu un variantu pārbagātība. Bez skaidriem orientieriem grūti izvēlēties nepieciešamo. Tas noved pie apjukuma un daudziem emocionāliem (nevis funkcionāliem) pirkumiem. Bieži vien galvenais ierobežojošais faktors ir tikai saimnieka (vai saimnieces) maka biezums. Rezultātā top samākslots, pārmērīgi dekorēts dārzs, kurā nav ne miņas no pārdomātas vienkāršības un individuāla stila – šobrīd valdošās ainavas un dārzu veidošanas tendences.

Lektore – Ludmila Knoka, kursu „Daiļdārzu plānošanas pamati” pasniedzēja un praktizējoša konsultante daiļdārzu veidošanā. Izglītība: vides zinātņu maģistra grāds, maģistra grāds tiesību zinātnē, profesionālās izglītības kursi ainavu plānošanā, lauksaimniecībā un pedagoģijā.

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 09.09.2022. 11:30
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk