Bauskas novada svētkos notiks grupas «Auļi» koncerts

 13. maijā Mežotnes pilskalnā, vienā no varenākajiem zemgaļu pilskalniem, uzstāsies un Bauskas novada svētku „Zem zelta ozola zariem” skatuvi ierībinās bungu un dūdu mūzikas grupa „Auļi”!

Bungu un dūdu mūzikas grupa „Auļi” dibināta 2003. gadā ar mērķi aktīvi kopt un attīstīt dūdu un bungu mūziku Latvijā. Seši dūdinieki, kontrabasists un trīs bundzinieki uz skatuves rada spēcīgu un pozitīvu enerģijas lādiņu, kas aizrauj katru klausītāju, iesaistot un aicinot līdzi auļojošos ritmos. „Auļi” ir plaši pazīstami arī ārvalstīs, taču savas radošās darbības pamatā nezaudē saikni ar latviešu tautas mūziku.Visas dienas garumā, stāstot stāstu par mūsu saknēm zemgaļu zemē, Bauskas novada svētkos „Zem zelta ozola zariem” gaidāmas laikmetīgas izklaides visai ģimenei, seno amatu un cīņu paraugdemonstrējumi,  muzikāli priekšnesumi un Vīna kalna rituālu iedarbināšana. Plašāka informācija par Bauskas novada svētku „Zem zelta ozola zariem” norisi sekos!
Mežotnes pilskalna svētki tiek organizēti Pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta „Ainava kā resurss: atbalsts jauniem pakalpojumiem un tūrismam” (RUNRARO, Nr.LV-RU-052) ietvaros un tos līdzfinansē Eiropas Savienība.
.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 03.03.2023. 09:43
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk