Bauskas novada pašvaldība organizē palīdzības sniegšanu sadraudzības pašvaldībai

 Bauskas novada dome šā gada 28. aprīlī pieņēma lēmumu „Par sadraudzības līguma noslēgšanu ar Malinas pilsētas domi (Ukrainas Republika).

Pašlaik Malinā joprojām nav droši, avio uzlidojumu trauksmes brīdinājumu ziņojumi tiek saņemti katru dienu. 60-70% iedzīvotāju (sievietes, bērni, pensijas vecuma iedzīvotāji) ir pametuši savas dzīvesvietas, uz laiku meklējot mītnes vietu Rietumukrainā un Rietumeiropā. Pilsētā palikušajiem iedzīvotājiem nepieciešama patstāvīga humānā palīdzība, ko šobrīd nodrošina brīvprātīgie.
Dome nolēma piešķirt finanšu līdzekļus 20 000 eiro apmērā ziedojumam Malinas pilsētai. Izdevumi tiks segti no 2022. gada pašvaldības pamatbudžetā plānotajiem finanšu līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Noteikts, ka pašvaldības izpilddirektors ir atbildīgs par mantiskā ziedojuma organizēšanu atbilstoši Malinas pilsētas vajadzībām. Plānots, ka apmēram puse līdzekļi tiks izlietoti autobusa iegādei, bet atlikušie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos nepieciešamās preces. 

Bauskas novada pašvaldība, kopā ar biedrību "Laiks Jauniešiem", aicina Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties labdarības akcijā sniedzot atbalstu novada sadraudzības pilsētai Malinai (Ukrainā). Šobrīd lūdzam finansiālu atbalstu, lai saņemot nepieciešamo preču sarakstu, konkrētās preces varētu iegādāties. Savāktie finansiālie ziedojumi, kā arī iegādātās pārtikas preces, kopā ar pašvaldības ziedoto autobusu, tiks nogādāts Malinā.

Ziedojumus aicinām veikt:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008293617
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Malinas atbalstam
 
 Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 27.05.2022. 14:45
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk