Atklāts Multifunkcionālais centrs

29.augustā, Rundāles novada domes priekšsēdētājam un būvfirmas Kvintets M valdes loceklim Aināram Marinskim simboliski pārgriežot sarkano lentu, svinīgi atklāts Rundāles novada Multifunkcionālais centrs. Tā rekonstrukcija un celtniecība, paplašinot un pārbūvējot Rundāles novada pašvaldības un pasta ēku, iedzīvotāju acu priekšā noritēja sešos posmos no 2016.gada novembra.
 
Klātesot iedzīvotājiem, pašvaldības deputātiem, darbiniekiem, būvniekiem, pateicoties korim „Runda” un folkloras kopai „Dimzēni” un citiem muzikāli atraktīviem priekšnesumiem, rekonstruētās telpas ieskandinātas pozitīvā un gaišā noskaņā. Atklāšanā saņemti apsveikuma vārdi no būvniecībā un rekonstrukcijā iesaistītajām personām, viesiem un iedzīvotājiem.
 
Kompleksu, virzienā uz Rundāles pils pusi, papildina brīvās dabas estrāde, kuru īpašu rada mākslinieka Mārtiņa Gilla radītie saules pulksteņi – īpašas metāla konstrukcijas, kas projicē, no vispārpieņemtā, atšķirīgu Rundāles laiku uz vienas un stundas, kas atlikušas līdz saulrietam, uz otras estrādes sienas. 
 
Multifunkcionālais centrs turpmāk kalpos novada iedzīvotājiem ar paplašinātu administratīvu, veselības pakalpojumu un kultūras nozīmi. Jaunajā ēkā iekārtota Pilsrundāles bibliotēka, sarīkojumu zāle, iedzīvotājus ērti uzņemt Vienotajam klientu apkalpošanas centram un pašvaldības administrācijas speciālistiem. Jau iepriekš rekonstruētajā centra daļā bija pieejams doktorāts, aptieka, pasts.
 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 11.11.2019. 14:41
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk