Atbalsta programma atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās

 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir izstrādājusi šo atbalsta programmu iedzīvotājiem pieaugušo energoresursu cenu samazināšanai un to kompensēšanai. Tas ļaus kāpināt atjaunojamo energoresursu jaudas un sniegs iedzīvotājiem nepieciešamo atbalstu, lai ilgtermiņā samazinātu rēķinus par elektroenerģijas un siltumenerģijas patēriņu.

Konkursa ietvaros atbalstāmas šādas aktivitātes:

- pāreja no esošām fosilo energoresursu apkures iekārtām uz jaunām atjaunojamo energoresursu apkures iekārtām (biomasas granulu katli, saules kolektori, siltumsūkņi);

- jaunu atjaunojamo energoresursu iekārtu elektroenerģijas ražošanai iegāde (saules paneļi, vēja ģeneratori) neņemot vērā dzīvojamās mājas pašreizējo apkures veidu;

- pieslēguma projektēšana un izveide centralizētai siltumapgādes sistēmai neņemot vērā dzīvojamās mājas pašreizējo apkures veidu.


Vebināra ieraksts par atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās ir pieejams: ŠEIT.

Plašāka informācija par atbalsta pasākumu un biežāk uzdotie jautājumi un atbildes atrodamas: ŠEIT.

Projekta iesnieguma veidlapa atrodama: ŠEIT.


Konsultācijas par atbalsta programmu projektu un pieteikuma iesnieguma aizpildīšanu pieejamas Latvijas investīciju fondā, rakstot uz konkurss@lvif.gov.lv vai zvanot uz tālruņiem: 67845111, 25480151, 25480152, 25480153.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 19.04.2022. 11:28
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk