Atbalstām Ukrainu cīņā par brīvību

Šajās dienās, kad kara draudi Ukrainā pārvērtušies asiņainā realitātē, mēs, Bauskas novada iedzīvotāji, solidarizējamies ar ukraiņu tautu.
Jau pirms nedēļas, 16. februārī, paužot atbalstu Ukrainas neatkarībai, pie Bauskas novada pašvaldības administrācijas ēkas tika pacelts Ukrainas valsts karogs. Tas šeit turpina plīvot, atgādinot, ka domās esam kopā ar mūsu novadā dzīvojošajiem ukraiņiem un visiem viņu tautiešiem cīņā par brīvību.
Mēs nevaram mierīgi pieņemt to, kā Krievija demonstrē savu militāro spēku un iznīcina citas valsts iedzīvotājus. Nevaram vienaldzīgi noskatīties uz cilvēku upuriem, sagrautiem namiem un degošo bruņutehniku Ukrainas ielās. Nosodām Krievijas Federācijas karu pret cilvēkiem, kuri izvēlējušies pastāvēt par savas valsts brīvību un teritoriālo nedalāmību. Toties esam pateicīgi tiem cilvēkiem Krievijā, kuri nebīstas un publiski protestē pret valsts vadītāja realizēto militāro agresiju.
Atbalstu pauž visu tautību cilvēki, kuri iestājas par mieru pasaulē. Būsim vienoti un palīdzēsim ukraiņiem ziedojot.  Tāpat darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu arī tiem cilvēkiem, kuri meklēs patvērumu Latvijā.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 25.02.2022. 11:24
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk