Aktualitātes

Svitenē uzbūvēts daudzfunkcionāls sporta laukums - Rundāles novada dome
Svitenē uzbūvēts daudzfunkcionāls sporta laukums
Jūlijā noslēgusies daudzfunkcionāla sporta laukuma būvniecība Svitenē. Jaunizbūvētais sporta laukums ir 15 metrus plats un 30 metrus garš, tam ierīkots mākslīgais segums. Sporta laukums piemērots basketbola, volejbola, tenisa, mini-futbola, florbola, badmintona, hokeja un citu komandu spēlēm. Veikti arī apkārtnes labiekārtošanas darbi – izveidots apgaismojums, izvietoti soliņi ar atzveltnēm, uzstādītas atkritumu urnas, izbūvēts bruģakmens laukums ap sporta laukumu 350 m2 platībā, kā arī iestādītas platlapu liepas.
Lasīt vairāk
Foto: Rundāles pilī aizvadīts pirmais Latvijas simtgadnieku salidojums - Rundāles novada dome
Foto: Rundāles pilī aizvadīts pirmais Latvijas simtgadnieku salidojums
Sestdien, 15. jūlijā, Rundāles pilī tika aizvadīts Latvijas pirmais simtgadnieku salidojums. Salidojums- tas ir aicinājums simtgadniekiem iziet sabiedrībā kopā ar savas dzimtas pārstāvjiem, satikties ar vienaudžiem, satikties cilvēkiem, kuri veidojuši mūsu kopīgās vēsturiskās atmiņas pamatu. Latvijas pirmais simtgadnieku salidojums ir pilsoniskā iniciatīva, kas veltīta Latvijas Valsts lielajai jubilejai.
Lasīt vairāk
Atklātā mutiskā izsolē pārdod nekustamo īpašumu „Valti” - Rundāles novada dome
Atklātā mutiskā izsolē pārdod nekustamo īpašumu „Valti”
Rundāles novada dome atklātā mutiskā izsolē pārdod nekustamo īpašumu „Valti”, Rundāles pagastā, Rundāles novadā, kadastra numurs 4076 001 0098, ar kopējo platību 6,11 ha, kura sastāvā ir divas zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 4076 001 0093, 1,78 ha platībā, un 4076 001 0100, 4,33 ha platībā.
Lasīt vairāk
Jūnija aktualitātes LIAA Bauskas biznesa inkubatorā - Rundāles novada dome
Jūnija aktualitātes LIAA Bauskas biznesa inkubatorā
LIAA Bauskas biznesa inkubators piedāvā ieskatu jūnija aktualitātēs. Arī turpmāk ikviens uzņēmīgs cilvēks tiek aicināts ierasties uz individuālu konsultāciju par savu biznesa ideju vai piedalīties publiskajos pasākumos, iegūstot jaunas zināšanas, pieredzi un kontaktus.
Lasīt vairāk
Meklēs Rundāles novada 2017.gada sakoptākās sētas - Rundāles novada dome
Meklēs Rundāles novada 2017.gada sakoptākās sētas
No 1.jūlija līdz 31.jūlijam Rundāles novadā notiks konkursa „Rundāles novada Sakoptākā sēta” pirmā vērtēšanas kārtā. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz pirmās kārtas komisija katrā no pagastiem tālākam vērtējumam nodos piecas ģimenes mājas apdzīvotās vietās un piecas lauku sētas ārpus apdzīvotām vietām iepriekšējo septiņu vietā.
Lasīt vairāk
Piedāvās dažādus pasākumus Saulaines iedzīvotājiem - Rundāles novada dome
Piedāvās dažādus pasākumus Saulaines iedzīvotājiem
Šovasar Rundāles novada biedrība "BM Studio Zemgale" ir ieplānojusi virkni pasākumu Saulaines iedzīvotāju ikdienas dzīves dažādošanai. Kā pirmais – tikko, 30.jūnijā, notikusī picu darbnīca informācijas punktā „Strops” pirmsskolas izglītības iestādē „Mārpuķīte”, kur vienkopus darbojās vecāki ar bērniem.
Lasīt vairāk
Medicīniskās palīdzības saņemšana ģimenes ārstu protesta laikā - Rundāles novada dome
Medicīniskās palīdzības saņemšana ģimenes ārstu protesta laikā
Ņemot vērā to, ka daļa ģimenes ārstu ir apstiprinājuši dalību protesta akcijā, kuras laikā no 3. jūlija nenodrošinās līgumu izpildi par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, lai arī ir izskanējis aicinājums protesta akciju atlikt līdz 22. jūlijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz informāciju iedzīvotājiem par veselības aprūpes saņemšanas iespējām gadījumā, ja iedzīvotāja ģimenes ārsts piedalās akcijā un pakalpojumus nenodrošina.
Lasīt vairāk
No 1.jūlija lauksaimnieki var iegādāties akcīzes dīzeļdegvielu - Rundāles novada dome
No 1.jūlija lauksaimnieki var iegādāties akcīzes dīzeļdegvielu
Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka ir apkopota informācija par lauksaimnieku iesniegumiem dīzeļdegvielas, kam piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi, saņemšanai 2017./2018.saimnieciskajā gadā. Pieteikties dīzeļdegvielas saņemšanai varēja līdz šā gada 1.jūnijam, kopumā ir saņemti 17 636 iesniegumi.
Lasīt vairāk
Rundāles novada pašvaldība trīs gadu garumā īstenos veselības veicināšanas pasākumus - Rundāles novada dome
Rundāles novada pašvaldība trīs gadu garumā īstenos veselības veicināšanas pasākumus
Vēršot iedzīvotāju uzmanību uz veselīgu paradumu nozīmi ikdienā, Rundāles novada dome ieviesīs projektu “Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”. Projekta ietvaros līdz 2019.gada beigām, izmantojot Eiropas Sociāla fonda (ESF) un valsts budžeta piešķirtos līdzekļus, plānots apjomīgs aktivitāšu komplekss, lai sekmētu visu vecuma grupu iedzīvotāju informētību, attieksmju un veselīgu paradumu veidošanos par veselīgu uzturu, pietiekamu fizisko aktivitāšu daudzumu, atkarību izraisošo vielu nodarīto kaitējumu un garīgās veselības nozīmi. Vairums publisko pasākumu tiks vērsti uz ģimenēm.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 28.08.2013. 17:04
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas