Aktuālie projekti

WiFi4EU
Laika posmā no 2019.gada 24.jūlija Rundāles novadā tiks īstenots Eiropas Komisijas finansēts projekts interneta savienojamības veicināšana.
Lasīt vairāk
Aprīkojuma iegāde dienas aprūpes centra izveidei Rundāles novadā
Laika posmā no 2019.gada 1.aprīļa Rundāles novadā tiks īstenots projekts aprīkojuma iegādei dienas aprūpes centra izveidei. Projekta mērķis: izveidot sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūru Rundāles novada pašvaldībā – dienas aprūpes centru 3 pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem un 11 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, iegādājoties nepieciešamo aprīkojumu.
Lasīt vairāk
Inicatīva „Latvijas skolas soma”
Inicatīva „Latvijas skolas soma” veidota kā kompleksa, starpdisciplināra programma, kas apvieno resursus, lai stiprinātu jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskuma, valstiskās piederības apziņu un nacionālo identitāti, attīstītu kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, paaugstinātu izglītības kvalitāti, kā arī mazinātu sociālo nevienlīdzību.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 05.01.2015. 15:08
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk