Aktuālie projekti

WiFi4EU
Laika posmā no 2019.gada 24.jūlija Rundāles novadā tiks īstenots Eiropas Komisijas finansēts projekts interneta savienojamības veicināšana.
Lasīt vairāk
Aprīkojuma iegāde dienas aprūpes centra izveidei Rundāles novadā
Laika posmā no 2019.gada 1.aprīļa Rundāles novadā tiks īstenots projekts aprīkojuma iegādei dienas aprūpes centra izveidei. Projekta mērķis: izveidot sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūru Rundāles novada pašvaldībā – dienas aprūpes centru 3 pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem un 11 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, iegādājoties nepieciešamo aprīkojumu.
Lasīt vairāk
Inicatīva „Latvijas skolas soma”
Inicatīva „Latvijas skolas soma” veidota kā kompleksa, starpdisciplināra programma, kas apvieno resursus, lai stiprinātu jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskuma, valstiskās piederības apziņu un nacionālo identitāti, attīstītu kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, paaugstinātu izglītības kvalitāti, kā arī mazinātu sociālo nevienlīdzību.
Lasīt vairāk
Viesturu kultūras centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana
Projekta mērķis ir samazināt primāro enerģijas patēriņu Viesturu kultūras centra ēkā, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un izdevumu samazināšanu par siltumapgādi, veicot ieguldījumus atbilstoši Rundāles novada Investīciju plāna 2016.-2018.gadam noteiktajām prioritātēm. Projekta iesniedzējs Rundāles novada pašvaldība.
Lasīt vairāk
Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem
Iesaistīt Lielupei piegulošās pašvaldības un privātās personas (fiziskas un juridiskas) upes atveseļošanas pasākumos – attīstot ūdens tūrisma pakalpojumu infrastruktūru, tādējādi veicinot upes izmantošanu, ūdens aerāciju un upes atveseļošanos, trīs lauku partnerības - “Lauku partnerība “Lielupe”, biedrība “Pierīgas partnerība”, un “Bauskas rajona lauku partnerība” vienojušās kopēja projekta īstenošanā.
Lasīt vairāk
Starptautiskās konkurētspējas veicināšana
Rundāles novada dome 2016.gada 11.oktobrī ir noslēgusi līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (līguma Nr.SKV-L-2016/845).
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 05.01.2015. 15:08
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk